Tayland Hakkında

Resmi adıyla Tayland Krallığı, eski adıyla Siyam, adacıklarla dolu bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Anaerkil bir toplum olan ülkenin yönetim biçimi Parlamenter Monarşidir. Dünyanın en büyük 51. Ülkesi ,nüfusu son verilere göre 67 milyona dayanmıştır. Nüfusun %95’i Budizm dinine mensup kişilerden oluşmaktadır. Siyam adıyla tarihe etki etmiş, Uzakdoğu Medeniyetinin en karakterli ülkesi TaylandBangkok'un dünya metropollerine meydan okuyan büyüklüğü, Pattaya'nın çılgın gece yaşantısı, Phuket ve Koh Samui gibi cenneti andıran sahilleri ile Tayland Turlarımız Siz Değerli Misafirlerimize En Uygun Fiyatlar ile Sunulmaktadır. Wtatil Tayland Turu Ekonomik Fiyatlar, Erken Rezervasyon Fırsatları ve Kesin Hareket Tarihleri ile Her Hafta Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor.

 

Tayland Kültürü ile İlgili Kısa Bilgiler

Tayland'da insanlar birbirlerine selam verirken veya dua ederken avuç içlerini birleştirir ve başlarını öne eğerler.

Hindu ve Budist kökenli festivalleri olup, Tayland yeni yılında ruhlarını onurlandırmak adına su festivali yaparlar.

Kültürümüze yakın olan diğer özellikleriyse ,gençlerin yaşlılara ,öğrencilerin öğretmenlere mutlak saygı göstermek durumundadırlar

Tanrı kral geleneğinden oldukları için krala hakaret ve eleştiri yapmak yasaktır.

Hint, Çin ve diğer Güneydoğu Asya mutfaklarının bir birleşimi olarak Tayland mutfağı oldukça zengin ve baharatlı yemekleri mevcuttur.

Ülkedeki en popüler spor dalı Muay Thai’dir.

 

Tayland’da Turizm

Tayland’ı birkaç kelimeyle anlatacak olursak bunlar kesinlikle ucuz, dinamik, egzotik , genç ve canlı olurdu.

Doğa düşkünleri için yemyeşil ormanları denizin ve güneşin tadını çıkarmak için huzurlu plajları ,hiç bitmeyen partilere katılmak için de kusursuz bir gece hayatına sahip olan Tayland aileler ve gençler için Uzak Doğu’da vazgeçilmez bir destinasyon haline gelmiştir.

Özellikle görülmesi destinasyonlar arasında tarihi dokusu ,tapınakları çok çeşitli yemek kültürleriyle Bangkok ve Chiang Mai şehirleri,

Ünlü adaları ve şahane plajlarıyla Phuket, Phi-Phi, Ko Pha-Ngan, Ko Samui, Ko Tao, Ko Lanta’da turkuaz ve harika denizin tadını çıkarabilir.

Egzotik dokusu ve gece hayatı ile Pattaya görülmesi gereken öncelikli yerler arasındadır. 

 

Tayland Turlarında Neden Wtatil.com ?

* İşinde uzman, severek yapan, Tayland'ı ve otelleri görmüş seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik Uzakdoğu turlarımız, Tayland operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden Tayland Turlarının en iyi rehberleri Wtatil.com bünyesindedir.

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız Tayland turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

* Bu arada Tayland turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

* Tayland Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce Tayland ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

*  Tayland Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

 

Tayland Otelleri yada Tayland Turları En Uygun Fiyatlarla Wtatil.com’da. Hemen İnceleyin!

 

 

Call Center