Phuket Turları 2019 / Mahan Havayolları İle Phuket - İstanbul Mahan Havayolları ile

Phuket Turları 2019 / Mahan Havayolları İle

1.Gün

İstanbul - Tahran – Bangkok

Istanbul Havalimanı Dıs Hatlar gidiş terminali Wtatil.com kontuarı önünde 08:30’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının  W5117 sefer sayılı tarifeli ucuşu  ile saat 10:35'de Tahran’a hareket . Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuk sonrası Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. Ardından Mahan Havayollarının W5051 sefer sayılı tarifeli ucuşu  ile saat 21:45’de Bangkok’a hareket. Geceleme Uçakta. 

2.Gün

Bangkok – Phuket

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:45’te Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. Ülkeye giriş işlemlerimizin ardından Yerel havayolları tarifeli seferi ile Phuket uçuşumuzun ardından varış ve otelimize transfer. Gecelememiz, otelimizde.. Akşam dileyen misafirlerimiz Açık büfe olarak sunulacak akşam yemekli Fantasea Show turumuza katılabilirler.

 

Extra Tur : Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli) Kişi Başı : 80 USD        
Phuket`in en meşhur kabare gösterisine hazır olun! Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale yapan dansçılar, akrobasi, özel efektler, 30 fil ile yapılan görkemli gösterisi ve Thai Kültürü`nün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçilerini büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz

3.Gün

Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz düzenlenecek öğle yemekli ve sınırsız alkolsüz içecekli James Bond Adası Turumuza katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

Extra Tur : James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) Kişi Başı: 80 USD 
Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz.

4.Gün

Phuket

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Fil safarisi turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde

 

Extra Tur : Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 40 USD      
Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari.

5.Gün

Phuket

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek tam günlük, öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turumuza katılabilirler. Gecelemeniz, otelinizde.

 

Extra Tur : Phi Phi Adası Turu Kişi Başı : 80 USD   
Tayland`ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket`in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don`a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio`nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay`de denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası`nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası`nda alıyoruz.

6.Gün

Phuket

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Tüm gün Deniz, Güneş, Kum yada Alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

7.Gün

Phuket - Bangkok 

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Phuket havalimanına transfer. İç hat uçuşumuzun ardından Bangkok’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli ucusu  ile saat 22:00’da Tahran’a hareket Geceleme uçakta... 

8.Gün

Tahran- İstanbul

Gece yerel saat ile 02:30’da Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. Saat 06:50’de Mahan  Havayollarının W5112 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 08:35'de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Wtatil.com organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Dahil Olan Hizmetler 

Mahan Havayolları ile IST-IKA-BKK / BKK-IKA-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri

Bangkok / Phuket / Bangkok parkurunda yerel havayolları ile uçak biletleri
Uçak içi ücretsiz ikramlar

Havalimanı vergisi

Phuket Havalimanı / Phuket Hotel / Phuket Havalimanı transferleri
Phuket’te 5 gece tercih edilecek otellerde kahvaltı dahil konaklamalar

Türkçe rehberlik hizmeti

 

Dahil Olmayan Hizmetler 

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

Seyahat sağlık sigortası
Kişisel harcamalar

Call Center