Otobüs ile Selanik Turu yılbaşı Özel Selanik - İstanbul

Otobüs ile Yılbaşı Özel

Selanik Turu
1 Gece Otel Konaklama

1.Gün

İstanbul – Kavala – Selanik (30 Aralık 2021)

Akşam saat 22.00’da Kadıköy Hasanpaşa Tarihi Salı Pazarı Önü, 22.30’da Zincirlikuyu Avantgarde Otel önü, 23.00’da Bakırköy Ömür Plaza önünden hareketle, Silivri-Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini sonrasında yolculuğumuz otoban üzerinden devam edecek.

2.Gün

Selanik (31 Aralık 2021)

Keyifli bir yolculuğun ardından sabah saatlerinde Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu. Su Kemerleri, Liman, 19. Yüzyıl Neo Klasik Yapılar, Eski – Yeni Şehir, Deniz Feneri, Ag. Nicholas ve Teodoro Kimissi Kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethane, Ev ve heykelinin görülmesi sonrasında Öğle yemeği molamızı veriyoruz. Mola sonrası Selanik’e devam ediyoruz. Selanik’e varışımızın ardında şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Burada Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans Eserleri, Yunanistan’ın En Büyük Katedrali olan Aya Dimitros Kilisesi, Büyük İskender, Hamza Bey Cami, E.Venezelos - P.Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios’u görüyoruz . Tur bitiminde otelimize yerleşiyoruz . Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak taverna turuna katılma imkânı. Leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.

Taverna Gecesi Yılbaşı Eğlencesi: 90 Euro

3.Gün

Selanik - İskeçe – Gümülcine – Dedeağaç – İstanbul (1 Ocak 2022)

Sabah kahvaltı sonrası Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün evini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrası İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Güzergah üzerinde vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası İskeçe yakınında bulunan ve daha önce hiç karşılaşmadığınız bir konumda olan Agios Nikolaos Kilisesi gezimizi yapıp otoban üzerinden İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz. Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri üzerinden, Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molası sonrası 2 Ocak tarihinde, sabaha karşı İstanbul’a varıyoruz. 
 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

 Lüks otobüslerle ulaşım
 Selanik , Kavala şehir gezileri dahil
 4* otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
 Türkçe rehberlik hizmeti
 Sınırlı Sayıda Su İkramı

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 Schengen Vizesi 
 Yurtdışı çıkış Harcı 
 Extra turlar ve kişisel harcamalar
 Müze ve Ören yeri girişleri
 Şöför Bahşişleri 
 Taverna Turu 

Call Center