Maldivler Turu Her Pazartesi Hareket 5 Gece Etihad Havayolları ile Extra Turlar Dahil Maldivler - İstanbul

Etihad Havayolları Tarifeli Seferi ile
Her Pazartesi Hareket

MALDİVLER TURU
TÜM GÜN ÖĞLE YEMEKLİ ŞNORKEL DALIŞ, DOLPHIN SAFARI TURU VE GECE BALIK AVI TURU DAHİL

1.Gün

İstanbul – Abu Dhabi -Maldivler (Pazartesi)

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Etihad Havayolları kontuarı önünde 12:00’de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Etihad Havayolları’nın 96 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 14:50’de Abu Dhabi’ye hareket ediyoruz. Yerel saat 20:05’te Abu Dhabi’ye varış.

2.Gün

Abu- Dhabi - Maldivler (Salı)

Ardından Etihad Havayollarının EY 278 tarifeli seferi ile saat 02:10’da Maldivlere hareket ediyoruz. Yerel saat 07:30’da Male Havaalanına varış. Hint Okyanusu’nda 1190 adadan oluşan, masmavi denizi, bembeyaz kumsalı ve rengârenk mercan adaları ile ünlü Maldivler ‘e varışımızın ardından otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.Gün

Maldivler (Çarşamba)

Sabah kahvaltısının ardından yerel rehberimizin düzenleyeceği tam günlük Tura katılıyoruz. Renkli Tropik Balıkları deniz kaplumbağalarını, mercanları ve daha birçok deniz canlısını görebileceğiniz Şnorkel ile dalış turumuz başlıyor.  Yüzme molalarımızın ardından sahilde öğle yemeği alıyoruz. Yemeğimizin ardından okyanustaki en zeki ve en güzel canlılardan biri olan Yunusları izleme fırsatını yakalıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün

Maldivler (Perşembe)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yerel rehberimiz ile birlikte balık tutmak için açılıyoruz. Birbirinden ilginç balık türlerini göreceğimiz bu keyifli gezide yakaladığımız balıkları otelimizde afiyetle yiyoruz. Geceleme otelimizde.

5.Gün

Maldivler (Cuma)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

6.Gün

Maldivler (Cumartesi)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

7.Gün

Maldivler -Abu Dhabi (Pazar)

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Male Uluslararası Havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Pasaport kontrol, bilet ve bagaj işlemleri ardından Etihad Hava Yolları’nın EY279 sefer sayılı uçuşu ile 21:45 ‘te Abu Dhabi’ye uçuyoruz.

8.Gün

Abu Dhabi -İstanbul (Pazartesi)

Yerel saat 00:50’de Abu Dhabi’ye varış. Beklemenin ardından 09:30’da Etihad Havayollarının EY 97 Sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Yeni Havalimanına varış saatimiz 13:25 ve turumuzun sonu.

Dahil Olan Hizmetler :

 • Etihad Havayolları ile IST-AUH-MLE-AUH-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Uçak içi ücretsiz ikramlar
 • Havalimanı vergisi
 • Havalimanı Otel Havalimanı Transferler (Hızlı Feribot)
 • Tercih edilecek Otel kategorilerinde Yarım Pansiyon 5 Gece Konaklamalar (Kahvaltılar-Akşam Yemekleri)
 • Yerel Rehberlik hizmeti
 • Tüm Gün Extra Tur (Şnorkel İle Dalışlar, Yunusları İzleme, Sahilde 1 öğle Yemeği) + Tur Sırasında 1 Adet Fotoğraf
 • Gece Balık Avı Turu
 • Plaj Havlusu, Şnorkel Kullanımı

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
 • Gidiş ve Dönüşte Yapılacak PCR Testleri
 • Seyahat sağlık sigortası 30 EUR (İsteğe Bağlı)
 • Öğle Yemekleri
 • Kişisel harcamalar
Call Center