Buggy Safari Turu

Minimum 2 pax

Eğlencenin dibine vurmanın, maceralı bir gün geçirmenin en keyifli yolu Marmaris buggy safari turudur. Trafiğe kapalı olan orman yollarında kendi arabanızı sürün.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Marmaris buggy safari turu, Marmaris bir diğer popüler aktivitelerinden birisidir. Eğlencenin dibine vurmanın, maceralı bir gün geçirmenin en keyifli yolu Marmaris buggy safari turudur. Trafiğe kapalı olan orman yollarında kendi arabanızı sürün.

Buggy ile orman içerisindeki tepeleri atla, nehirlerden geç, bol bol ıslan ve çamurlara bulan. Kendi macera deneyiminizi kendiniz yaratın. Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini hiç anlamayacaksınız.

Marmaris buggy safari ile Marmaris Quad Safari etkinliği ile aynı şekilde, aynı güvenlik önlemleri ile düzenlenmektedir. Bu aktivite toplam 4 saat sürüyor ve günde 4 farklı seans vardır. Turumuz sizi otelinizden servis ile alarak başlamaktadır. Marmaris'ten 15 dakikalık mesafedeki Buggy Safari çiftliğimize götürüyoruz.

Safari çiftliğimize vardığınızda öncelikle gün hakkında bilgi veriyoruz. İlk 45 dakika kesintisiz dağ yollarında gerçekleştiriyoruz ve nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz. Ardından 10 dakika mola veriyoruz.

İkinci bölümde ise farklı atlama tepeleri, derin delikler, çamur banyoları ve şelale yolu olan özel arazimize gidiyoruz. Oradaki tüm aktivitelere gidebilirsiniz.

Bu tura katılabilmeniz için ehliyetimizin olmasına gerek yoktur. Araçlarımız 2 kişiliktir. Arzu eden misafirlerimiz tek kişi yada 2 kişi olarak katılabilir. Her yaştan çocuk katılabilir ancak 10-16 yaş arası çocukların bir aile üyesinin iznine ihtiyacı vardır. Ekibimiz tüm güvenlik önlemlerinin uygulanmasını sağlar. Ayrıca çiftliğimizde bir kafeterya, market, duşlar, kilitli dolaplar, giyinme odası, çocuk parkı vb. mevcuttur.

  • Yanınıza almayı unutmayın! : Mayo, havlu, ekstra tişört, güneş kremi

Benzer Etkinlikler

Marmaris Köy Turu

Marmaris Köy Turu

Ecoventure Jeep Safari and Cleopatra Island Boat Trip

Ecoventure Jeep Safari and Cleopatra Island Boat Trip

Marmaris Fishing Trips

Marmaris Fishing Trips

Private tour for Nature Lovers and Photograpy Fans: Hidden Gems of Marmaris

Private tour for Nature Lovers and Photograpy Fans: Hidden Gems of Marmaris

Call Center