Bodrum ATV Safari

ATV veya Buggy ile Macera Dolu Bir tura Hazır Mısınız?

Tarih Seçimi

Bilet Seçimi

Bilet Tipi
Yetişkin
Toplam Fiyat
Kişi Sayısı
  Standart Bilet
13.86
0.00
Toplam Fiyat:  0.00 EUR

Tur Programı

Detaylı Açıklama

ATV veya Buggy ile Macera Dolu Bir tura Hazır Mısınız? Bodrum tatilinizde hayatınıza renk katacak farklı bir eğlence ve tur alternatifi sunuyoruz. Yeşille mavinin buluştuğu Bodrum'da yaklaşık 25 dönümlük Orman ve çam ağaçlarının içinde özel konumlanmış parkurda ATV ve Buggy ile sürüş deneyimi yapabilir, dilerseniz tek kişilik ve çift kişilik seçenekler ile birlikte gelip stres atabilirsiniz!

Siz de dostlarınızla hem macera dolu dakikalar yaşamak hem de doğa ile baş başa bir gün geçirmek istiyorsanız acele edin!Her türlü yol ve arazide kullanılabilen Buggy, ATVler ile heyecanlı bir sürüş deneyim yaşamak ve farklı bir gün geçirmek için biletinizi hemen alın!

Tek Kişilik ATV veya Buggy Kullanımı 175 TL
Çift Kişilik ATV veya Buggy Kullanımı 210 TL

1. Seans
Tur başlangıç: 11.00
Tur bitiş: 14.00

2. Seans
Tur başlangıç: 14.00
Tur bitiş: 17.00

Fiyata dahil olanlar: Otelden 2 yön Transfer, Rehberlik hizmeti, Safari turu, Sigorta
Fiyata dahil olmayanlar: Yemek, içecekler, gözlük, bandana, safebox, t-shirt, şort, terlik

ATV Turu Hakkında Genel Bilgiler
Misafirler otellerinden alınıp turu yaptığımız tesisimize götürülür. Tesis Bodrum merkezden 36 km uzaklıktadır. Tesise ulaşıldığında öncelikle misafirlere motorların alkollü kullanılmamasını, öndeki motorla mesafenin korunmasını, konvoydan ayrılmamasını, öndeki motorun sollanmaması vb. bilgileri içeren 15 dakikalık bir brifing verilir. Daha sonra her misafir belirlemiş olduğu motora bindirilir ve gaz fren sistemi anlatılır ve orman içerisindeki 14 km’ lik safari yapılacak parkura çıkılır. 30-35 dakika kullanıldıktan sonra 15 dakika mola verilir ve tekrar 30-35 dakika geri dönüş yoluna çıkılır. Tesise geldiklerinde misafirler su parkurundan ve çamur parkurundan geçtikleri için kirli bir şekilde gelirler ve tesiste duşlarını alırlar.

Tesiste verilen serbest zamanda fotoğraflarınızı seçebilir veya kafeteryada yorgunluğunuzu atmak için içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Bütün misafirlerimiz hazır olduktan sonra misafirlerimizin konakladıkları otellere tekrar transferleri yapılır. Bütün bu serüven iç bölge misafirleri için (Bodrum, Gümbet, Bitez, Torba, İçmeler) 4.5 saat sürer. Dış bölge misafirleri için (Ortakent, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü) ise 5 saat sürer. Her gün sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2 seans yapılır. Misafirlerimiz Bodrum yarımadasının her noktasından ücretsiz olarak alınır.

Benzer Etkinlikler

Full-Day Jeep Safari from Bodrum

Full-Day Jeep Safari from Bodrum

Bodrum Herşey Dahil Tekne Turu

Bodrum Herşey Dahil Tekne Turu

Bodrum Orak Adası Tekne Turu

Bodrum Orak Adası Tekne Turu

Bodrum Dalış Turu

Bodrum Dalış Turu

Call Center